Hakkımızda

Firmamız, 2002 yılında kurulmuş olup Elektrik ve Otomasyon sektöründe küresel olarak değişen sektör ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları daima ilke edinen, satış ve satış sonrası destek, otomasyon ve pano projeleri faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, tutarlı üstün kalite ilke ve prensipleri ile Türkiye vizyonuna da bir katkı unsuru olabilmeyi hedeflemiş; hedeflediği bu yolda istikrarlı bir şekilde, hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Makine İmalatçıları, Fabrikalar Ve Endüstriyel sektörde faaliyet gösteren tüm firmalara hizmet sunmaktayız.

Her türlü Makinenin; otomasyon projeleri ve kullanılan elektrik malzemelerinin teminini karşılamak amacı ile Ürün Satışı ve Proje Uygulamaları yapmaktayız. Kendi konusunda lider firmaların bayiliklerini alarak çözüm ortağı olduk.

Çözüm ortaklarımızın kendi alanlarındaki temel ve gelişmiş teknolojilerinin gücünü arkamıza alarak hizmet kalitemizi geliştirmeyi bir ilke edindik.

Halihazırda; Weidmüller, Shihlin, Renu, TexComputer, Meanwell, Eaton, Sigma, Autonics, Gemo, Emko, Mete Enerji, Tpelectric, Ortaç, Mutlusan, Klemsan, Kardeş Elektrik, EAE Elektrik ve Tempa Pano resmi bayiliklerimiz devam etmektedir.

Bünyemizdeki deneyimli Mühendis, Tekniker ve Teknisyenlerle Elektrik ve Otomasyon sektöründe hizmet için çalışmakta, yeni teknolojileri takip edip, bu ürünleri size en uygun ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Elsis Elektrik A.Ş

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.